רדיו לב המדינה

רדיו לב המדינה 91FM היא התחנה האזורית שמשדרת לאזור מרכז והשפלה מוזיקה ותכנית ים תיכוניים עם מגוון תכניות מענינות ושירים עכשוויים ונוסטלגים מאותו הז'אנר.

ההיסטוריה של רדיו לב המדינה

רדיו לב המדינה החלה את שידוריה בשנת 1997 כתחנת רדיו אזורית לאחר קבלת אישור זיכיון מהרשות השנייה לטלוויזיה ורדיו. בתחילתה תחנת רדיו לב המדינה החלה את שידוריה באולפן השקוף במשרדים שבקניון הזהב בראשון לציון.

התחנה עברה לא מעט קשיים כלכליים עם מספר גלגולים עד שנת 2001 היו שדרנים כמו שוש עטרי, מרגלית צנעני, דפנה דקל, גדעון לב ארי, רגב הוד, ארי שמאי אביהו מדינה וטובים אחרים, אולם כאשר שונתה ההנהלה בשנה זו התחלפו המון שדרנים ואף היו שידורים בשפה הרוסית, אשר אינם שידרו בכל שעות היממה, התחנה גם עברה למבנה הסמוך מחוץ לקניון הזהב.

בשנת 2006 שונתה התחנה בפעם השלישית וחזרה לשדר בכל שעות היממה מוזיקה ישראלית. בשנת 2009 התחנה עברה שוב מבנה ומאז היא משדרת בלזרוב 33 ראשון לציון.

תדרים

91FM: מרכז

93.3FM: אשדוד והסביבה

את מי ניתן לשמוע כיום בתחנה

אם בזמנו שמענו בעיקר זמרים שמשדרים לנו תוכניות היום ניתן לשמוע את אליקו כהן, מאיה בצלאל ומושיק גאלמין, דוד בן בסט, מרגלית צנעני, ארי שמאי, רונית בר, אריה מרקו , עופר וינשטיין ורבים אחרים.

תכניות ידועות של התחנה

בבוקר תוכלו להאזין ל"נעים על הבוקר" עם חמי גדסי, אשר פותח את לוח השידורים לאחר שעה של שירים בלי אף מנחה, לאחר מכן תוכלו להאזין ל מאיה בצלאל ומושיק גלאמין בתכנית "מעירים את הבוקר", "אהבה לנצח" עם קרן מילוא, תמשיכו עם מרגלית צנעני ב"פה זה לא אירופה", "אהבנו" עם ארי שמאי, "ערב ים תיכוני" עם אליקו, "נעים בלב" עם אריה מרקו, "ישראלי חזק וטוב" עם רונית בר,"לילה ישראלי" עם עופר וינשטיין, "חכמת הקבלה המעשית" עם יצחק מזרחי, "חריש בחמישי" עם אופיר לוי וליאור חריש, "חם בשטח" עם אייל וולקוביץ , ששי מהלב , המסיבה ועוד…

Related Posts

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *